Ogone - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
