Ogone - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Description:
et: Kirjeldus:
