Ogone - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Description:
lt: Aprašymas:
