Ogone - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Type:
pt: Tipo:

en: Description:
pt: Descrição:
