Ogone - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: PayPal
ar: باي بال

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Order
ar: الترتيب

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Layout settings
ar: إعداد النسق
