Ogone - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Order
bg: Поръчка

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Production
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit order
bg: Поръчай
