Ogone - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།
