Ogone - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Currency
ca: Moneda

en: Test
ca: Prova

en: Weight
ca: Pes

en: Order
ca: Ordre

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Card number
ca: Número de targeta

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
