Ogone - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Weight
cy: Pwysau

en: Order
cy: Trefn

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Submit order
cy: Gosod archeb
