Ogone - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Currency
da: Valuta

en: Weight
da: Vægt

en: Order
da: Rækkefølge

en: Default language
da: Standardsprog

en: Production
da: Produktion

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: Free order
da: Gratis ordre

en: Card number
da: Kortnummer

en: Submit order
da: Send ordre

en: Select payment method
da: Vælg betalingsmetode
