Ogone - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Currency
de: Währung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Order
de: Reihenfolge

en: Default language
de: Standardsprache

en: Production
de: Produktion

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Description:
de: Beschreibung:

en: Button Color
de: Button-Farbe

en: Button Text Color
de: Textfarbe der Schaltfläche

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: Bank transfer
de: Vorkasse

en: Card number
de: Kreditkarten-Nummer

en: Submit order
de: Bestellung absenden

en: Use template
de: Vorlage verwenden

en: Table Text Color
de: Tabellentextfarbe

en: Order total is positive, payment required.
de: Der Gesamt-Bestellwert ist positive, Zahlung erforderlich.
