Ogone - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Currency
fr: Devise

en: Test
fr: Tester

en: Weight
fr: Poids

en: Order
fr: Ordre

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Layout settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Bank transfer
fr: Virement bancaire

en: Free order
fr: Commande gratuite.

en: Card number
fr: Numéro de carte

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Select payment method
fr: Sélectionner la méthode de paiement

en: Use template
fr: Utiliser un gabarit

en: Checkout completed for a free order.
fr: Validation complétée pour une commande gratuite.

en: Unknown order
fr: Commande inconnue
