Ogone - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Currency
gl: Divisa

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Order
gl: Orde

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Description:
gl: Descrición

en: Card number
gl: Número de tarxeta
