Ogone - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Test
hi: परीक्षण

en: Weight
hi: मान

en: Order
hi: क्रम

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन
