Ogone - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Currency
hr: Valuta

en: Weight
hr: Težina

en: Order
hr: Redoslijed

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza
