Ogone - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Currency
hu: Pénznem

en: Test
hu: Teszt

en: Weight
hu: Súly

en: Order
hu: Rendelés

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Production
hu: Termelés

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Description:
hu: Leírás:

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Free order
hu: Ingyenes rendelés

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése
