Ogone - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Currency
it: Valuta

en: Weight
it: Peso

en: Order
it: Ordina

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Production
it: Produzione

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Description:
it: Descrizione:

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: Card number
it: Numero carta

en: Submit order
it: Invia ordine
