Ogone - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Currency
ja: 通貨

en: Test
ja: テスト

en: Weight
ja: ウェイト

en: Order
ja: オーダー

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Production
ja: 運用中

en: Payment method
ja: 決済方法

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Description:
ja: 詳細：

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: Card number
ja: カード番号

en: Submit order
ja: 注文を送信
