Ogone - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Order
km: លំដាប់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម
