Ogone - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:
