Ogone - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Order
ku: ڕیز

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی
