Ogone - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Weight
nn: Vekt

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Default language
nn: Standard språk

en: Production
nn: Produksjon

en: Submit order
nn: Send tinginga
