Ogone - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Currency
ru: Валюта

en: Test
ru: Тест

en: Weight
ru: Вес

en: Order
ru: Порядок

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Description:
ru: Описание:

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Bank transfer
ru: Банковский перевод

en: Free order
ru: Бесплатный заказ

en: Card number
ru: Номер карты

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Select payment method
ru: Сценарий оплаты

en: Checkout completed for a free order.
ru: Оформление бесплатного заказа завершено.

en: Diners Club
ru: Dinners Club

en: Enabled payment methods
ru: Включенные методы оплаты
