Ogone - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Currency
sk: Mena

en: Weight
sk: Váha

en: Order
sk: Poradie

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Production
sk: Produkcia

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Description:
sk: Popis:

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky
