Ogone - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Weight
sr: Тежина

en: Order
sr: Редослед

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
