Ogone - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Currency
sv: Valuta

en: Weight
sv: Vikt

en: Order
sv: Ordning

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Production
sv: Produktion

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Submit order
sv: Skicka beställning
