Ogone - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Currency
tr: Para birimi

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Order
tr: Sıralama

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Production
tr: Üretim

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Description:
tr: Açıklama:

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: Bank transfer
tr: Havale / EFT

en: Free order
tr: Ücretsiz

en: Card number
tr: Kart numarası

en: Submit order
tr: Siparişi onayla
