Ogone - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Description:
vi: Mô tả:

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: Card number
vi: Số thẻ

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng
