Ogone - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Order
be: Парадак

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Layout settings
be: Налады размеркавання
