Ogone - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Currency
cs: Měna

en: Weight
cs: Váha

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Production
cs: Výroba

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Description:
cs: Popis:

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku
