Ogone - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Currency
es: Moneda

en: Test
es: Prueba

en: Weight
es: Peso

en: Order
es: Pedido

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Production
es: Producción

en: Payment method
es: Forma de pago

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Description:
es: Descripción:

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Card number
es: Número de tarjeta

en: Submit order
es: Realizar pedido
