Ogone - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Order
he: סידור

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Submit order
he: שלח הזמנה
