Ogone - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Currency
id: Mata uang

en: Test
id: uji

en: Weight
id: Bobot

en: Order
id: Urutan

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: Submit order
id: Kirim pesanan
