Ogone - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Test
is: Prófa

en: Weight
is: Vægi

en: Order
is: Pöntun

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Submit order
is: Ganga frá pöntun
