Ogone - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Order
lt: Tvarka

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Production
lt: Produkcija

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą
