Ogone - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Currency
lv: Valūta

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Order
lv: Secība

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Production
lv: Darba

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu
