Ogone - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Weight
ml: ഭാരം
