Ogone - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Currency
oc: Devisa

en: Test
oc: Testar

en: Weight
oc: Pes

en: Order
oc: Òrdre

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Description:
oc: Descripcion :
