Ogone - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Currency
pl: Waluta

en: Weight
pl: Waga

en: Order
pl: Kolejność

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Production
pl: Produkcja

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Card number
pl: Numer karty

en: Submit order
pl: Wyślij zamówienie

en: Select payment method
pl: Wybierz sposób płatności

en: Use template
pl: Użyj szablonu
