Ogone - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Currency
pt: Moeda

en: Test
pt: Testar

en: Weight
pt: Peso

en: Order
pt: Ordem

en: Default language
pt: Idioma predefinido

en: Layout settings
pt: Definições da disposição
