Ogone - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Currency
ro: Monedă

en: Weight
ro: Greutate

en: Order
ro: Comandă

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Production
ro: Producţie

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Card number
ro: Număr card

en: Submit order
ro: Plasează comanda
