Ogone - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Weight
ta: எடை

en: Order
ta: வரிசை

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி
