Ogone - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Weight
te: భారం

en: Order
te: క్రమం

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష
