Ogone - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Order
th: เรียงตาม

en: Card number
th: หมายเลขบัตร

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ
