Ogone - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Currency
uk: Валюта

en: Test
uk: Тест

en: Weight
uk: Вага

en: Order
uk: Послідовність

en: Default language
uk: Базова мова

en: Production
uk: Експлуатація

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Description:
uk: Опис:

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Free order
uk: Безкоштовне замовлення

en: Solo
uk: Соло

en: Aurora
uk: Аврора

en: Card number
uk: Номер картки

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Checkout completed for a free order.
uk: Оформлення безплатного замовлення завершено.
