Ogone - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Weight
ur: وزن

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
