UC Ordered Products Reports (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Total
cs: Celkem

en: Price
cs: Cena

en: Customer
cs: Zákazník

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Product title
cs: Název produktu

en: Qty.
cs: Ks

en: Order history
cs: Historie objednávek

en: Product
cs: Produkt

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Update report
cs: Aktualizovat přehled

en: Admin
cs: Administrátor

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Reset report
cs: Reset výkazu
