UC Ordered Products Reports (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Date
da: Dato

en: Weight
da: Vægt

en: Total
da: I alt

en: Price
da: Pris

en: Customer
da: Kunde

en: Order
da: Rækkefølge

en: Product title
da: Varetitel

en: Qty.
da: Antal

en: Order history
da: Ordrehistorik

en: Product
da: Produkt

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Update report
da: Opdater rapport

en: Admin
da: Administration

en: Product SKU
da: Varenummer
