UC Ordered Products Reports (6.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Date
it: Data

en: Weight
it: Peso

en: Total
it: Totale

en: Price
it: Prezzo

en: Customer
it: Cliente

en: SKU
it: SKU - Stock Keeping Unit

en: Order
it: Ordinamento

en: Product title
it: Titolo prodotto

en: Qty.
it: Qtà.

en: Order history
it: Cronologia ordine

en: Product
it: Prodotto

en: Order ID
it: ID ordine

en: Update report
it: Aggiorna report

en: Product SKU
it: Codice prodotto

en: Reset report
it: Ripristina rapporto
