UC Ordered Products Reports (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Weight
ru: Вес

en: Total
ru: Сумма

en: Price
ru: Стоимость для покупателя

en: Customer
ru: Покупатель

en: SKU
ru: Артикул

en: Order
ru: Порядок

en: Product title
ru: Заголовок товара

en: Qty.
ru: Кол-во

en: Order history
ru: История заказов

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Order ID
ru: ID заказа

en: Update report
ru: Обновить отчет

en: Admin
ru: Админ

en: Product SKU
ru: Артикул товара

en: Purchases
ru: Закупки

en: Order date
ru: Дата заказа

en: Reset report
ru: Сбросить отчёт
